Vstupenka na atrakci One World Observatory – najděte nejlevnější cenu

Porovnejte ceny na atrakci One World Observatory u předních světových poskytovatelů vstupenek

Vstupenka na atrakci One World Observatory New York – najděte nejlevnější cenu

Vstupenka na atrakci One World Observatory New York – najděte nejlevnější cenu

Od 34 €

Tiqets

34€

Get Your Guide

34€

Viator

34€

Klook

35€

  • Ceny pochází od externích poskytovatelů vstupenek a mohou se tak čas od času měnit.
  • Ceny vstupenek se mohou lišit podle data a času.
  • Poskytovatelé mohou nabízet jiné druhy vstupenek.
  • Stránka „Poodle-Travel“ nenese odpovědnost za spolehlivost a kvalitu služby. Odpovědnost za nákup vstupenek vůči uživateli leží přímo u poskytovatele vstupenek.

One World Trade Center Observatory: Kupte si tickety online a vyhněte se frontám

Po tragédii 11. září 2001 by někoho jen těžko napadlo, že za pár let by zde mohla stát nová budova. Vedle muzea a památníku věnované této tragédii, které se nacházejí na místě, kde dříve stála Dvojčata, lze dnes najít novou dominantní stavbu města New York. Budova nese hned několik pojmenování, Obchodní centrum jednoho světa, Věž svobody nebo například zkráceně WTC a ve valné většině předčí své předchůdce, ať už bezpečnostními opatřeními nebo celkovými čísly. Se svými 541,3 metry se jedná o nejvyšší budovu na západní polokouli a třetí nejvyšší budovu na světě. Co se týče rozlohy interiéru, jde o 325 tisíc m2.

Bezpečnost především

Když byla WTC postavena, šlo tehdy o nejdražší budovu světa, přesněji šlo o 3,9 miliard dolarů. Díky investované částce budova působí velmi moderně a uvnitř má co nabídnout. Největší část výdajů na této budově tvoří bezpečnostní prvky budovy, ať už jde o betonové základy sahající až do 56 m výšky budovy, dále lepší hasičské zabezpečení nebo moderní komunikační technologie. Byla vyvinuta velká snaha, aby se historie neopakovala, výsledkem je, že by budova měla odolat i nárazu letadla. Architektem této budovy je David Childs. Zajímavostí této budovy je také její šetrnost k životnímu prostředí.

Vyhlídka

Na stém patře se nachází turisticky oblíbená vyhlídka naskytující úžasné panorama, ať už jste zde přes den či v nočních hodinách. Při návštěvě ve večerních hodinách si přijdou na své především romantické povahy. Dalším lákadlem tohoto patra je, že podlaha, po které se zde pohybujete, je tvořena z obrazovek, které promítají pohled na ulici. Pokud trpíte akrofobií, bude vhodné návštěvu zvážit.

Projížďka výtahem

Zážitkem, který vám určitě zpestří návštěvu WTC, je projížďka výtahem. Dosahuje rychlosti 10 m/s a nahoře se ocitnete během 50 sekund. Celá cesta je zpestřena nikoliv výhledem na město, ale putováním historií města. Po dobu celé vaší jízdy se promítá na stěny výtahu pohled na město postupně od roku 1600 až po současnost.

Vstup

Budova se nachází na ulici Fulton Street a do budovy se dostaneme hlavním vstupem, který nelze přehlédnout. O několik metrů dál se nachází muzeum a památník 11. září, můžete si tak návštěvu moderní WTC doplnit i ohlédnutím do historie.

Vstupné

Na místě u pokladny na lístky se často tvoří dlouhé fronty, těm se lze vyhnout v případě, že si zakoupíte vstupné online. Vyhnete se tak čekání a můžete navíc najít lepší cenu. Doporučujeme vám si projít více webů a jejich nabídky tak, abyste našli tu nejvýhodnější variantu pro vás.