Vstupenka na atrakci Studio Harryho Pottera – najděte nejlevnější cenu

Porovnejte ceny na atrakci Studio Harryho Pottera u předních světových poskytovatelů vstupenek

Vstupenka na atrakci Studio Harryho Pottera – najděte nejlevnější cenu

Vstupenka na atrakci Studio Harryho Pottera – najděte nejlevnější cenu

Od 102 €

Klook

102€

Tiqets

103€

Get Your Guide

103€

  • Ceny pochází od externích poskytovatelů vstupenek a mohou se tak čas od času měnit.
  • Ceny vstupenek se mohou lišit podle data a času.
  • Poskytovatelé mohou nabízet jiné druhy vstupenek.
  • Stránka „Poodle-Travel“ nenese odpovědnost za spolehlivost a kvalitu služby. Odpovědnost za nákup vstupenek vůči uživateli leží přímo u poskytovatele vstupenek.

Warner Bros. Studio – Ateliéry Harryho Pottera: Magický svět na vlastní oči

Spousta z nás si přála, aby nám jednou do schránky přišel dopis, že jsme byli přijati do Školy čar a kouzel v Bradavicích. To se nám sice nesplnilo, ale teď s odstupem času si takový malý dopis můžeme nadělit my sami. Od 31. března roku 2012 je veřejnosti přístupné studio, kde se celých 10 let natáčel Harry Potter. Dnes se tak sami můžeme zajet podívat na místo, kde tenhle kouzelný příběh vznikal. Warner Bros. Studio se nachází na kraji Londýna ve čtvrti Leavesden. Pokud jste na filmech Harryho Pottera vyrůstali, počítejte s tím, že ve studiu budete jako v sedmém nebi.

Dělení

Celé studio je rozděleno do několika sekcí, někde se seznámíte s rekvizitami, jako například moudrý klobouk, jinde si zase prohlédnete prostory, ve kterých se vše natáčelo, uvidíte zde například místnost, kde probíhaly hodiny lektvarů nebo můžete narazit na Brumbálovu pracovnu. Dále je zde část, ve které se dozvíte více o tom, jak ve filmu pracovali s technologiemi, aby vše vypadalo tak, jakože jde opravdu o nějaké kouzlo. Část se nachází také v exteriéru, kde je například most do Bradavic, po kterém se můžete také projít.

Místností

Ať už si z filmu vybavíte jakoukoliv místnost, zde ji najdete. Dokonce je zde i Nebelvírská ložnice, která se nachází jen v prvním díle. Herci totiž vyrostli a postele byly příliš malé, a tak nebylo možné využít tuto místnost vícekrát, avšak zde ve studiu má své místo. Nachází se zde také Zobí ulice, která na nás při zhlednutí filmu působí opravdu kouzelně a zaryje se do paměti. Harry Potter si zde přece kupoval hůlku nebo mu zde Hagrid koupil sovu. Vše si lze prohlédnout po své ose bez průvodce, a tak vás nikdo nebude popohánět, když se zrovna zadíváte na Nimbus 2000.

Předměty

Ve filmu se objevuje nespočet různých předmětů, jako jsou hůlky, relikvie smrti a další různé předměty. Ve studiu je část, kde se všechny tyto věcí nachází – něco jako Komnata nejvyšší potřeby. Jsou zde i masky skřetů z banky, vše si zde můžete prohlédnout a nahlédnout tak i do dalších odvětví kouzelného světa.

Vstup do londýnského studia Harryho Pottera

Do studia Harryho Pottera se dostaneme typickým londýnským Double Deckerem ze stanice Watford Junction, autobus má design ze světa Harryho Pottera, takže je těžké ho přehlédnout.

Vstupné

Vstupné je nutné si zařídit online s předstihem a na místě prokázat svou totožnost, jinak vás dovnitř nepustí. K objednání online doporučujeme si projít více webů a jejich cenové nabídky tak, abyste našli nejvýhodnější nabídku pro vás.