Vstupenka na atrakci Port Aventura Barcelona – najděte nejlevnější cenu

Porovnejte ceny na atrakci Port Aventura Barcelona u předních světových poskytovatelů vstupenek

Vstupenka na atrakci Port Aventura Barcelona – najděte nejlevnější cenu

Vstupenka na atrakci Port Aventura Barcelona – najděte nejlevnější cenu

Od 48 €

Tiqets

48€

Get Your Guide

48€

Klook

48€

  • Ceny pochází od externích poskytovatelů vstupenek a mohou se tak čas od času měnit.
  • Ceny vstupenek se mohou lišit podle data a času.
  • Poskytovatelé mohou nabízet jiné druhy vstupenek.
  • Stránka „Poodle-Travel“ nenese odpovědnost za spolehlivost a kvalitu služby. Odpovědnost za nákup vstupenek vůči uživateli leží přímo u poskytovatele vstupenek.

Port Aventura: Vstupné si pořiďte přes internet, ať nemusíte na místě čekat

Zábavní park Port Aventura se nachází nedaleko města Salou a patří mezi oblíbené destinace pro ty, co cestují s dětmi za zábavou. Ročně přiláká milióny návštěvníků a je tak nejoblíbenější v celém Španělsku. Mezi návštěvníky patří i velké množství Čechů, kteří tento park rádi navštěvují se svými rodinami i několikrát do roka. Není se čemu divit, jelikož park má bohatý program i pro malé děti a je zde spousta akcí a doprovodného programu, kterého se mohou zúčastnit.

Rozdělení parku a největší lákadla

Celý park Port Aventura se skládá z pěti částí a každá má své originální tematické zaměření: Středomoří, Polynésie, Čína, Mexiko a Divoký západ. Jednotlivé části parku jsou propojené malými vláčky, přeprava je tak mezi jednotlivými oblastmi jednoduchá a přitom zajímavá. Pro děti je zde opravdu bohatý program, protože park je orientovaný především na návštěvy rodin právě s menšími ratolestmi.

Dospělí a příznivci adrenalinu se tu ale také rozhodně nudit nebudou. Především díky atrakci s názvem Dragon Khan, která má neuvěřitelných osm smyček a dosahuje rychlosti až 100 km/h. Pokud tedy máte rádi rychlost a adrenalin, tak je tato atrakce přesně pro vás. Dále můžete také navštívit atrakci jménem Hurakan Condor, kdy se vzdálenost mezi vašimi nohami a zemí zvětšuje, až nakonec vystoupáte do výšky 86 m – a následně vás čeká volný pád dolů, který vám zaručeně vytvoří zážitky, na které jen tak nezapomenete.

Dále jsou zde restaurace a různé obchody, v kterých si můžete dát pauzu a občerstvit se, případně se shromáždit, než znovu někam vyrazíte. Pro zájemce je zde také čtyřhvězdičkový hotel. Můžete být tak ubytováni přímo v parku a nemusíte každý den dojíždět.

Caribe Aquatic Park

V parku Port Aventura jsou například vodní dráhy nebo lodě na dálkové ovládání, pokud chcete ale více z vodního světa, v tom případě určitě uvítáte to, že je park propojený s vedlejším aquaparkem a je možné si tak užít i více vodní zábavy. Pro vstup do aquaparku je potřeba zakoupit upravené vstupné.

Vstup

Do parku se lze dostat přes hlavní bránu, kde projdete kolem pokladny a vcházíte do malého městečka s různými obchody. Před návštěvou doporučujeme prohlédnout si mapu areálu a seznam nadcházejících akcí. Pravidelně se zde pořádají různé večírky, představení a doprovodné programy i pro ty nejmenší.

Vstupné do Port Aventura

Vstupné do parku lze zakoupit ve více možnostech, záleží jen na vás, co všechno chcete navštívit a jestli si návštěvu zpříjemníte i vedlejším aquaparkem. Je zde také možnost zakoupit vstupenku, která vám umožní vyhnout se frontám u atrakcí. Ať už si vyberete jakoukoliv možnost, doporučujeme objednat si vše přes internet, vyhnete se tak frontám hned u vstupu a třeba se vám povede sehnat vstupné za výhodnější cenu. Projděte si více webů a jejich cenové nabídky tak, abyste našli tu nejvýhodnější variantu pro vás.