Vstupenka na atrakci Louvre – najděte nejlevnější cenu

Porovnejte ceny na atrakci Louvre u předních světových poskytovatelů vstupenek

Vstupenka na atrakci Louvre – najděte nejlevnější cenu

Vstupenka na atrakci Louvre – najděte nejlevnější cenu

Od 17 €

Tiqets

17€

Viator

23€

Get Your Guide

38€

  • Ceny pochází od externích poskytovatelů vstupenek a mohou se tak čas od času měnit.
  • Ceny vstupenek se mohou lišit podle data a času.
  • Poskytovatelé mohou nabízet jiné druhy vstupenek.
  • Stránka „Poodle-Travel“ nenese odpovědnost za spolehlivost a kvalitu služby. Odpovědnost za nákup vstupenek vůči uživateli leží přímo u poskytovatele vstupenek.

Vstupenka do Louvre online vám ušetří nemalou frontu na místě

Kdo žije a dýchá pro umění, tak už jistě v minulosti slyšel o úchvatném muzeu v Louvru, anebo dokonce přemýšlel o návštěvě. Pro ty, co ne, zde máme článek, který je přesvědčí, že každý by se měl minimálně jednou v životě na toto místo podívat. Nemusíte být velkými příznivci umění, ale věřte, že návštěva muzea Louvre a jeho expozice si vás získá. Muzeum se nachází v Paříži, takže k návštěvě muzea můžete přidat i například Eiffelovu věž. Na co se ale těšit při návštěvě muzea Louvre?

Důležité informace před návštěvou

Pokud se těšíte, že si prohlédnete všechny exponáty muzea, tak vás musíme hned z kraje upozornit, že exponátů je zde tolik, že vám na to jeden den rozhodně stačit nebude. I z toho důvodu zde uvádíme, že by každý měl muzeum Louvre navštívit minimálně jednou za život. Pokud byste si chtěli prohlédnout každý exponát, zabralo by vám to několik měsíců. Je dobré si tedy předem naplánovat trasu v online pláncích, abyste viděli vše, co vás nejvíce zajímá. Budete radši obdivovat malbu nebo sochařství? A jaké umělecké období? Pokud chcete v jeden den stihnout co nejvíce, navštivte muzeum ve středu nebo v pátek – tyto dny je prodloužená otevírací doba. Pokud nevíte, u čeho začít, nechte se inspirovat našim výběrem top exponátů muzea Louvre.

Leonardo da Vinci a jeho Mona Lisa 

Dalo by se říct, že jde o nejslavnější obraz na světě. Není se čemu divit, když je namalován takovým mistrem, jakým byl Leonardo da Vinci, který má mimo jiné na svědomí i malbu Poslední večeře, která se nachází v refektáři chrámu Santa Maria delle Grazie.

Svoboda vede lid na barikády od Eugene Delacroix

Tento malíř spadá do období romantismu. Jeho dílo je jedním z nejznámějších obrazů francouzské malby vůbec. Obraz je na téma událostí z pařížské revoluce roku 1830.

Socha Ramesse II.

Jedná se o sochu nejznámějšího panovníka egyptských dějin. Jejím rodným místem byl staroegyptský chrámový komplex v Luxoru, odkud byl převezen do Muzea v Louvre, kde si ho můžeme dnes prohlédnout.

Vstupné a vstupenky do Louvru

Jak už bylo zmíněno, nejvíce času na prohlídku budete mít dva dny v týdnu, a to ve středu a v pátek. Návštěvu muzea vám může znepříjemnit pouze čekání ve frontě na lístky. Tomu se lze vyhnout v případě, že navštívíte muzeum ráno nebo k večeru, kdy je zde nejméně návštěvníků. Další z možností je zakoupit vstupné online s předstihem a vyhnout se tak čekání ve frontě. Pokud se rozhodnete zařídit si vstupenku přes internet, projděte si více webů a porovnejte si ceny, které nabízejí a najděte tak nejvýhodnější nabídku pro vás.