Vstupenka na atrakci Gardaland – najděte nejlevnější cenu

Porovnejte ceny na atrakci Gardaland u předních světových poskytovatelů vstupenek

Vstupenka na atrakci Gardaland – najděte nejlevnější cenu

Vstupenka na atrakci Gardaland – najděte nejlevnější cenu

Od 35 €

Tiqets

35€

Klook

-

Get Your Guide

-

  • Ceny pochází od externích poskytovatelů vstupenek a mohou se tak čas od času měnit.
  • Ceny vstupenek se mohou lišit podle data a času.
  • Poskytovatelé mohou nabízet jiné druhy vstupenek.
  • Stránka „Poodle-Travel“ nenese odpovědnost za spolehlivost a kvalitu služby. Odpovědnost za nákup vstupenek vůči uživateli leží přímo u poskytovatele vstupenek.

Gardaland vstupenky: S Express passem se vyhnete frontám a ve finále ještě ušetříte

Když za zábavou a adrenalinem, tak do zábavného parku Gardaland, který se nachází v Itálii na břehu jezera Lago di Garda. Je jedním z prvních zábavních parků Evropy. S roční návštěvností přes 3 milióny není sice největší, ale patří mezi nejvyhledávanější zábavní parky na světě. Celý zábavní park má tematická členění a i přesto, že je zde více jak 70 atrakcí, dá se říct, že každá má svůj pohádkový příběh a tím své ojedinělé zpracování. Na svátky, jako například Halloween, je zde speciální program. Je to tedy ideální místo pro rodinný výlet. Na své si v tomto parku přijdou jak dospělí, tak děti.

Něco pro děti

Zábavní park je rozdělený na sekce jako Fantasy, Adrenalin, Gardalanda Show, Adventure. Na co se mohou těšit děti? Jelikož má každá atrakce vlastní pohádkový příběh, návštěvou kterékoliv neuděláte chybu. Za zmínku určitě stojí rodinná horská dráha Mammut, která je na téma pohádky Doba ledová a jízda zde trvá přibližně 3 minuty. Některé atrakce pro dospělé zde mají také verzi i pro menší a děti si mohou tak vyzkoušet fázový pád z výšky, který je vysoký 4 m a je tak bezpečný i pro menší návštěvníky, jak vzrůstem, tak věkem.

Pro příznivce adrenalinu

Pro příznivce opravdového adrenalinu je zde například Blue Tornado. Tato horská dráha má koleje nad hlavou a dosahuje rychlosti až 110 km/h a přetížení 5G. Právem patří mezi nejlepší dráhy světa. Pokud máte chuť zažít opravdový adrenalin, neváhejte nad návštěvou této atrakce.

Pro rodiče a páry

Pro vášnivé romantiky je zde možnost procházky kolem jezera při pohledu na hory. Mimo romantické procházky zde lze také navštívit i disco, laser show nebo některý z barů či restaurací. Některé z programů pro dospělé zde startují o půlnoci a končí až nad ránem, takže si tu na své přijde opravdu úplně každý.

Gardaland vstupné

Jak už to zábavních parků bývá, tak i zde jsou dlouhé fronty. A to jak u vchodu do zábavního parku, tak u samostatných atrakcí. Lze se tomu vyhnout například zakoupením Express pass nebo pak samostatně u atrakcí pomocí služby Timesaver. Samozřejmě to všechno stojí peníze navíc. Pokud, ale nakoupíte vstupenky předem po internetu, tak nejen, že se vyhnete velkým frontám u vchodu, ale také můžete hodně ušetřit – a ve finále vás Express pass nemusí vyjít tak draze, jako například při nákupu na místě u pokladní brány. Pokud se rozhodnete nakupovat vstupenky online, určitě si projděte více stránek a porovnejte ceny, které vám nabízí, ať platíte co nejvýhodnější cenu.

Vstup

Jak už to u zábavních parků bývá, dostanete se do něj přes hlavní bránu, kde se nachází velké fronty, kterým, jak už bylo zmíněno, se lze vyhnout nákupem vstupného online. Pokud přemýšlíte nad tím, kdy park navštívíte, vyvarujte se měsíci srpen. Italové mají prázdniny a v takovém množství lidí ani Express pass nezajistí rychlý přístup na atrakci.