Vstupenka na atrakci Europa-Park – najděte nejlevnější cenu

Porovnejte ceny na atrakci Europa-Park u předních světových poskytovatelů vstupenek

Vstupenka na atrakci Europa-Park – najděte nejlevnější cenu

Vstupenka na atrakci Europa-Park – najděte nejlevnější cenu

Tiqets

-

Get Your Guide

-

Viator

-

  • Ceny pochází od externích poskytovatelů vstupenek a mohou se tak čas od času měnit.
  • Ceny vstupenek se mohou lišit podle data a času.
  • Poskytovatelé mohou nabízet jiné druhy vstupenek.
  • Stránka „Poodle-Travel“ nenese odpovědnost za spolehlivost a kvalitu služby. Odpovědnost za nákup vstupenek vůči uživateli leží přímo u poskytovatele vstupenek.

Europa-Park a vstupenky: Na oficiálních stránkách naleznete i ubytování

Europa park je největší zábavní park v Německu a je druhý nejoblíbenější v Evropě, po Disneylandu v Paříži.

Zábavní park jako takový

Europa park se nachází v Rustu v jihozápadním Německu, mezi městy Freiburg im Breisgau a Štrasburkem v sousední Francii. Park je domovem třinácti horských drah. Nejstarší, která byla otevřena v roce 1984, je Alpenexpress Enzian, což je motorová dráha, která prochází diamantovým dolem. Europa park má horské dráhy a atrakce s vysokou kapacitou, což znamená, že parku může navštívit přibližně 60 tisíc hostů denně. Park navštívilo v roce 2019 přes 5,75 miliónů návštěvníků. V tomto parku se také koná Euro Dance Festival, což je jeden z největších tanečních festivalů v Evropě, který je známý svou širokou škálou hudebních a tanečních stylů. Celkový komplex, včetně hotelů, parkovišť, samotného parku a dalších objektů, zabírá úctyhodných 95 hektarů. Je hostitelem šesti hotelů, jednoho kempu a jednoho kina. V listopadu 2019 byl otevřen vodní park Rulantica spolu s novým hotelem.

Charakteristika podle jednotlivých států

Park je rozdělen celkem do třinácti sektorů dle skutečných evropských zemí, celkově s více než stovkou atrakcí. Například v Rusku si můžete projít starou vesnici s pravoslavným kostelíkem a zároveň se projet na horské dráze inspirované vesmírnou stanicí Mir. Ve Skandinávii uvidíte vikingské lodě a dále je tam dřevěná horská dráha dlouhá 1050 metrů, na níž rychlost vozíků dosahuje 100 km/hod. Ve Spojeném království nesmí chybět atrakce inspirovaná typickým Doble Deckerem či britskou tajnou službou MI6. V Itálii pak můžete ochutnat pizzu a v Irsku Guiness. Každou zemi tak reprezentuje to nejlepší.

Europa park vstupenky

V celém parku si každý přijde na své, od nejmenších až po dospělé. Pokud si v parku zvolíte i ubytování, tak můžete do parku o hodinu dříve než ostatní návštěvníci, a můžete si užít atrakce bez dlouhých front. Pokud se tedy rozhodnete zarezervovat si ubytování a vše ostatní, tak je možnost zajet zájezdovým autobusem na několik dní a nenechat se ničím rušit. Ceny zájezdů, vstupného a otevírací dobu najdete na internetu, kde si najdete tu nejvhodnější nabídku pro vás.