Vstupenka na atrakci Eiffelova věž – najděte nejlevnější cenu

Porovnejte ceny na atrakci Eiffelova věž u předních světových poskytovatelů vstupenek

Vstupenka na atrakci Eiffelova věž Paříž – najděte nejlevnější cenu

Vstupenka na atrakci Eiffelova věž Paříž – najděte nejlevnější cenu

Od 34 €

Viator

34€

Klook

45€

Tiqets

46€

Get Your Guide

49€

  • Ceny pochází od externích poskytovatelů vstupenek a mohou se tak čas od času měnit.
  • Ceny vstupenek se mohou lišit podle data a času.
  • Poskytovatelé mohou nabízet jiné druhy vstupenek.
  • Stránka „Poodle-Travel“ nenese odpovědnost za spolehlivost a kvalitu služby. Odpovědnost za nákup vstupenek vůči uživateli leží přímo u poskytovatele vstupenek.

Eiffelova věž

Jen zřídka bychom v Evropě hledali další takové spojení jako je Paříž a Eiffelova věž. Kdo byl v Paříži a nenavštívil Eiffelovu věž, jako by nežil. Když ale byla Eiffelova věž, jinak také Železná dáma postavena, nesklidila u obyvatel Paříže moc velký úspěch.

Dnes je to ale neodmyslitelný symbol Paříže, který ročně navštíví miliony návštěvníků z celého světa. Železná dáma byla postavena roku 1889 a až do roku 1930 byla se svými 324 metrů nejvyšší budovou světa. Čím nás tato dominanta Paříže láká k návštěvě dnes?

Proč navštívit Eiffelovu věž

Vezmeme to hezky od spodu, od prvního patra, které se nachází ve výšce 57 metrů a je nejprostornější. Velkým lákadlem tohoto patra je prosklená podlaha, která je zde od roku 2014, kdy věž prošla rekonstrukcí.

Nahrazen byl také starý bezpečnostní plot, a to proskleným zábradlím, které působí mnohem lépe a návštěvníci tak tráví více času i na tomto podlaží a netvoří se tak velké fronty u výtahů jako dříve.

I přestože 1. patro má nejmenší možný výhled, který tato budova nabízí, lidé se zde rádi zdrží – a to například kvůli restauraci 58 Tour Eiffel, nebo interaktivnímu muzeu, které se v tomto patře nachází spolu s obchody se suvenýry.

Druhé podlaží a podmanivý výhled

Na druhém podlaží toho nenajdete tolik jako na prvním. Je zde sice méně lákadel, ale o to jsou zajímavější. Především výhled z tohoto podlaží si vás zaručeně získá – přestože se nachází ve výšce 115 metrů a není tedy nejvyšší. Většina návštěvníků říká, že je zde nejlepší výhled na Paříž, který Eiffelova věž nabízí. Na rozdíl od 3. patra, lze totiž na druhém pozorovat město s většími detaily, k čemuž vám také dopomohou dalekohledy, které se zde nachází.

Dalším lákadlem tohoto patra je jedna z nejlepších restaurací Paříže, a to Le Jules Verne, která se pyšní oceněním jedné michelinské hvězdy.

Nejvyšší podlaží

Posuneme se do třetího a nejvyššího patra, které se nachází ve výšce 275 metrů, a sem se dostaneme pouze výtahem. Navíc 3. patro pojme v jednu chvíli pouze 400 návštěvníků, takže je potřeba tedy počítat s frontou na výtah, přičemž na toto podlaží jezdí pouze jediný.

Lákadlem posledního podlaží je rekonstrukce kanceláře Gustava Eiffela s voskovými figurínami. Na 3. patře se také nachází bar, kde si lze vychutnat šampaňské spolu s výhledem na Paříž.

Vstupné na Eiffelovu věž mají děti zdarma

Na první a druhé podlaží se lze dostat jedním ze 3 výtahů, které se nachází v pilířích samotné budovy. Lze také využít schodiště až do 2. patra, dále pouze výtahem. Cena vstupného se odvíjí od zvolené varianty. Děti pod 4 roky mají vstupné zdarma.