Vstupenka na atrakci Efteling – najděte nejlevnější cenu

Porovnejte ceny na atrakci Efteling u předních světových poskytovatelů vstupenek

Vstupenka na atrakci Efteling – najděte nejlevnější cenu

Vstupenka na atrakci Efteling – najděte nejlevnější cenu

Od 45 €

Tiqets

45€

Klook

45€

Get Your Guide

-

Viator

-

  • Ceny pochází od externích poskytovatelů vstupenek a mohou se tak čas od času měnit.
  • Ceny vstupenek se mohou lišit podle data a času.
  • Poskytovatelé mohou nabízet jiné druhy vstupenek.
  • Stránka „Poodle-Travel“ nenese odpovědnost za spolehlivost a kvalitu služby. Odpovědnost za nákup vstupenek vůči uživateli leží přímo u poskytovatele vstupenek.

Efteling: Tickety zakoupené na místě vás vyjdou dráže než online

Nizozemské království neproslavily jen tulipány. Mimo jarní sezónu cestovatele láká na malebné kouty krajin, kanálů, a hlavně typickým znakem Nizozemska, větrnými mlýny. Děti a dost možná i rodiče zaujme tamější nejstarší zábavní park na světě – Efteling, který je o tři roky starší než první Disneyland. Říká se, že tento park inspiroval slavného Walta Disneyho k vytvoření ještě známějšího zábavního parku. Tento tematický park ve vesnici Kaatsheuvel se otevřel již v roce 1952, kdy byli myšák Mickey a jeho společníci ještě v plenkách.

Svět zázraků v Holandsku

Efteling měl původně jedinou atrakci a tou byl takzvaný Les pohádek, pro rodiče s dětmi do 12 let. V dnešní době, kdy se jiní snaží nalákat na velikost, rychlost a návštěvnost, se Efteling nenechal unést moderní dobou a zachoval si své zvláštní kouzlo, přestože dost povyrostl. Pohádkový les, v němž se park nachází, pokrývá dnes plochu 72 hektarů s 37 atrakcemi, 6 horskými a 2 vodními drahami. Přibyl zde i hotel, kde se děti u snídaně baví díky princeznám a pro rodiče je zde přichystáno golfové hřiště. Park se v průběhu let se bude rozrůstat i nadále. Například v roce 2007 navštívilo park Efteling 3,2 milionu lidí

Zakladatelé vsadili na slavné pohádky

Příběhy, do kterých je park Efteling stylizován, jsou českému srdci hodně blízké, a to kvůli jeho hlavní inspiraci. Inspiroval se totiž Pohádkami bratří Grimmů. Děti zde mohou navštívit hrad Šípkové Růženky, perníkovou chaloupku, kde byli uvězněni Jeníček a Mařenka, či svět snů s lesními vílami. Další nesmrtelnou atrakcí, která nesmí chybět v žádném zábavním parku, je všem známý strašidelný hrad, dále létající loď, loutkové divadlo a mnohem více. Pro starší a statečnější návštěvníky jsou zde přichystány výzvy ve formě divoké vodní dráhy nebo adrenalinového volného pádu devadesátikilometrovou rychlostí do důlní šachty. Mezi prvních deset pohádek v parku patří Jeníček a Mařenka, Šípková Růženka, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Čínský slavíček, Studna paní Holle, Sněhurka, O žabce královně, Ufňukaný drak, Červená Karkulka a Mluvící papoušek. Dále v posledních letech byly přidány pohádky Oslíčku, otřes se, Obušku, z pytle ben, Stolečku, prostři se a Popelka.

Vstup a vstupné

V tomto parku se nebude nudit nikdo z rodiny, každý si přijde na své. A to hlavně díky horským drahám, kde se ocitnete vzhůru nohama nebo třeba vodní horské dráze na nafukovacích plavidlech. Vše v parku je v holandském, anglickém a německém jazyce. Kvůli nestálé otevírací době se před návštěvou určitě podívejte na stránky parku. Je zde možnost zakoupit si vstupenku online, která vyjde levněji než na samotném místě. Na návštěvu tohoto fenoménu si určitě vynahraďte celý den. Před nákupem vstupného online si projděte více webů a jejich cenové nabídky tak, abyste našli tu nejvýhodnější variantu pro vás.