Vstupenka na atrakci Disneyland Paříž – najděte nejlevnější cenu

Porovnejte ceny na atrakci Disneyland Paříž u předních světových poskytovatelů vstupenek

Vstupenka na atrakci Disneyland Paříž – najděte nejlevnější cenu

Vstupenka na atrakci Disneyland Paříž – najděte nejlevnější cenu

Od 55 €

Klook

55€

Tiqets

59€

  • Ceny pochází od externích poskytovatelů vstupenek a mohou se tak čas od času měnit.
  • Ceny vstupenek se mohou lišit podle data a času.
  • Poskytovatelé mohou nabízet jiné druhy vstupenek.
  • Stránka „Poodle-Travel“ nenese odpovědnost za spolehlivost a kvalitu služby. Odpovědnost za nákup vstupenek vůči uživateli leží přímo u poskytovatele vstupenek.

Disneyland v Paříži bez fronty? Kupte si vstupenky online

Jako malí jsme asi všichni chtěli do Disneylandu a některým se to i splnilo. Jiní třeba vyrůstali na pohádkách od Disneyho a teď přemýšlí o návštěvě se svými dětmi. Jestli přemýšlíte nad návštěvou i bez dětí, není to nic neobvyklého. Říká se, že na tomto místě se i dospělí stávají na chvíli zase dětmi. Disneyland se nachází kousek od Paříže už od roku 1992 a od té doby ho navštěvuje desítky milionů lidí ročně a rozhodně to není náhodou. Pojďme se spolu podívat na to nejzajímavější ze světa pohádek, štěstí a radosti. Protože pro nezapomenutelné zážitky jak pro děti, tak pro dospělé se chodí do světa Disneylandu.

Co nás zde čeká?

Ve zkratce nás zde čeká vše, co si dokážeme vybavit ve spojení s legendárními pohádkami od Walta Disneyho. Park má ale samozřejmě také své oficiální rozdělení. Jsou zde dvě hlavní sekce. První je Disneyland Park. Jedná se o nejstarší část celého parku a najdete zde spíše staré klasické pohádky, jako je třeba Alenka v říši divů. Je to sice nejstarší část parku a jsou zde atrakce, které fungují od založení, ale v případě, že byste tuto část parku vynechali, přišli byste o polovinu skvělých zážitků, které si návštěvníci z Disneylandu odnáší.

Druhá sekce je Walt Disney Studios, která je o 10 let mladší a narazíte zde především na atrakce z novodobějších pohádek, jako například velmi oblíbené Toy Story: Příběh hraček. V této sekci se také nachází část, ve které je možné se dozvědět více o tom, jak samotné pohádky vznikají. Disneyland se ještě dále dělí na menší části/sekce. Patří mezi ně například Adventureland, Discoveryland anebo Fantasyland. Každá sekce má svou vlastní pohádkovou tematiku a například v sekci Discoveryland si přijdou na své badatelé a všichni co rádi objevují nové galaxie nebo střílí z laserové pistole. Tato sekce je momentálně nejnovější částí, která byla přidána do parku.

Zážitky na celý život

Je zde spousta míst, které stojí za návštěvu a je nemožné to obsáhnout do jednoho článku. Zážitky, které si z Disneylandu odvezete, nelze ani slovy vyjádřit. Každý má samozřejmě rád jiné odvětví, a abyste navštívili vše, co máte rádi, stáhněte si předem na internetu plánek atrakcí a plán připravovaných akcí, ať vám pří návštěvě neuteče nic zajímavého.

Vstup a vstupenky do Disneylandu

Vstup je klasicky u zábavních parků přes hlavní brány. Vstupné si lze pořídit do jednotlivých sekcí, Disneyland Park anebo Walt Disney Studios. Vstupné lze ale také zakoupit kombinované a mít tak přístup do obou parků. Ročně park navštíví, jak už bylo zmíněno, přes 10 miliónů návštěvníků, takže je dobré zvážit nákup Fastpassu, který vám u oblíbených atrakcí ušetří čekání v dlouhých frontách. Ať už se rozhodnete jakkoliv, doporučujeme si objednat vstupné předem a projít různé weby a jejich cenové nabídky tak, abyste našli tu nejvýhodnější variantu pro vás. Pokud koupi necháte až na místě, je nutné počítat s velkými frontami.